„Talentai Lietuvai“ – tai unikali karjeros pradžios Lietuvoje programa, skirta užsienio universitetų absolventams ir jauniesiems profesionalams

Srities vadovo asistentas Pardavimų ir rinkodaros palaikymo privatiems klientams tarnyboje

Apie poziciją

Siūloma stažuotė – naujai įkurtame Swedbank Baltijos rinkodaros padalinyje. Stažuotės tikslas – surinkti ir apibendrinti informaciją apie rinkodaros valdymą tarptautinėse organizacijose.

Pagrindinės būsimojo stažuotojo pareigos ir užduotys

  • Stažuotės tikslas – surinkti ir apibendrinti informaciją apie rinkodaros valdymą tarptautinėse organizacijose: struktūrą, veiklos modelius, valdymą ir kt.
  • Tikimasi, kad stažuotojas savarankiškai atsirinks patikimus informacijos šaltinius, juose susiras ir atsirinks aktualią informaciją, gebės ją apibendrinti ir tinkamai pateikti bei pristatyti. Laukiamas stažuotojo darbo rezultatas – minėta informacija profesionaliai pateikta anglų kalba power point prezentacijos forma bei žodžiu pristatyta stažuotės vadovui ir/ar padalinio kolegoms.
  • Stažuotojas atlikdamas šią užduotį galės sustiprinti kritinį analitinį mąstymą, gebėjimą savarankiškai dirbti ir planuoti savo laiką, susipažins su rinkodaros valdymo „Swedbank“ specifika.

Stažuotojui reikalinga kvalifikacija ir įgūdžiai

  • Studijų sritys: vadyba, rinkodara ir pan.
  • Privalomi įgūdžiai: anglų kalba, Microsoft Office, gebėjimas dirbti savarankiškai su dideliais informacijos kiekiais, gebėjimas ją atsirinkti, struktūruoti ir apibendrinti.
  • Privalumas: kitos kalbos, domėjimasis tarptautinėmis įmonėmis ir organizacijomis.
  • Pateikti CV ir motyvacinį laišką.

Apie įmonę

Esame moderni finansų institucija, kuri savo veikloje vadovaujasi novatorišku požiūriu į bankininkystę. Šiandien Lietuvoje dirbame su daugiau nei 2 mln. gyventojų ir 87 000 įmonių bei institucijų.

Šiuo metu organizacijoje dirba 1953 darbuotojai, kurie mokosi daugiau nei 50 000 valandų per metus. Mes tikime jaunais žmonėmis – kasmet dalijamės patirtimi ir žiniomis su 300 praktikantų ir stažuotojų. Net penktadalis prisijungia prie „Swedbank“ komandos.
Dirbti „Swedbank“ reiškia daugiau nei tiesiog dirbti dideliame banke. Tai reiškia būti su žmonėmis, kurie kasdien vadovaujasi atvirumo, paprastumo ir rūpestingumo principais – klientų, kolegų ir visuomenės atžvilgiu. Tai reiškia augti drauge!