„Talentai Lietuvai“ – tai unikali karjeros pradžios Lietuvoje programa, skirta užsienio universitetų absolventams ir jauniesiems profesionalams

Stažuotojas Rytų Lietuvos filialo pardavimų grupėje

Apie stažuotę

Rytų Lietuvos filialo pardavimų grupėje esame turėję praktikantų ir stažuotojų iš Danijos, Jungtinės karalystės, JAV mums buvo naudinga jų kitokia patirtis, žinios, naujos idėjos, kitokių kampų pamatymas mūsų veikloje. Kadangi daug dirbame su jaunimu svarbu išgirsti, suprasti kas domina šiuolaikinį jaunimą visame pasaulyje, svarbu kad savo patirtimi ir įžvalgomis pasidalintų su Lietuvos moksleiviais bei studentais.

Pagrindinės būsimojo stažuotojo pareigos ir užduotys

  • Dalyvavimas įvairiose edukacinėse veiklose susijusiose su jaunimu (pamokos, paskaitos, parodos, renginiai).
  • Reprezentacinių, bendradarbiavimo įgūdžių tobulinimas.
  • Pagalba pardavimų vadybininkams, pardavimų įgūdžių tobulinimas, pažintis su Lietuvos smulkiuoju, vidutiniu ir stambiu verslu.   

Stažuotojui reikalinga kvalifikacija ir įgūdžiai

  • Komunikabilumas, aktyvumas, savarankiškumas, smalsumas, lankstumas, gebėjimas dirbti neapibrėžtose situacijose
  • CV ir motyvacinis laiškas

Apie įmonę

Esame moderni finansų institucija, kuri savo veikloje vadovaujasi novatorišku požiūriu į bankininkystę. Šiandien Lietuvoje dirbame su daugiau nei 2 mln. gyventojų ir 87 000 įmonių bei institucijų.

Šiuo metu organizacijoje dirba 1953 darbuotojai, kurie mokosi daugiau nei 50 000 valandų per metus. Mes tikime jaunais žmonėmis – kasmet dalijamės patirtimi ir žiniomis su 300 praktikantų ir stažuotojų. Net penktadalis prisijungia prie „Swedbank“ komandos.
Dirbti „Swedbank“ reiškia daugiau nei tiesiog dirbti dideliame banke. Tai reiškia būti su žmonėmis, kurie kasdien vadovaujasi atvirumo, paprastumo ir rūpestingumo principais – klientų, kolegų ir visuomenės atžvilgiu. Tai reiškia augti drauge!