„Talentai Lietuvai“ – tai unikali karjeros pradžios Lietuvoje programa, skirta užsienio universitetų absolventams ir jauniesiems profesionalams

Plėtros vadovo asistentas Elektroninės plėtros tarnyboje

Apie stažuotę

Siūloma stažuotė – siūlome prisijungti prie naujos Swedbank mobiliosios programėlės kūrimo.

Jei esi pozityviai nusiteikęs ir entuziastingas, domiesi technologijomis ir tiki, jog ateitį kuriame mes patys – prisijunk prie Swedbank mobiliosios programėlės komandos narių!

Pagrindinės būsimojo stažuotojo pareigos ir užduotys

  • Nuolatinis bendravimas su dizaineriais, programuotojais, UX specialistais, produktų savininkais.
  • Mobiliosios programėlės funkcionalumo testavimas, aptiktų klaidų suvedimas į JIRA, korektiško veikimo užtikrinimas etc.
  • UX tyrimų su realiais vartotojais organizavimas, rezultatų apibendrinimas ir išvadų parengimas
  • Stažuotės pobūdis apima keletą sričių: projektų valdymas Agile būdu, vartotojų elgsenos suvokimas, dizaino ir estetikos įžvalgos skirtingose platformose (Android ir iOS), gebėjimas pateikti ir argumentuoti savo idėjas bei pasiūlymus programėlei vystyti, stebėti konkurentų veiksmus ir t.t. Stažuotojas turės galimybę įgyti turtingos Product Owner (PO) patirties.

Stažuotojui reikalinga kvalifikacija ir įgūdžiai

  • Laukiami vadybos studentai, turintys UI/UX įgūdžių.
  • Programavimo, dizaino įgūdžiai būtų privalumas.
  • Stažuotė PanBaltic komandoje, todėl anglų kalba privaloma.
  • Reikalingi dokumentai: CV, stiprus motyvacinis laiškas ir didelis noras

Apie įmonę

Esame moderni finansų institucija, kuri savo veikloje vadovaujasi novatorišku požiūriu į bankininkystę. Šiandien Lietuvoje dirbame su daugiau nei 2 mln. gyventojų ir 87 000 įmonių bei institucijų.

Šiuo metu organizacijoje dirba 1953 darbuotojai, kurie mokosi daugiau nei 50 000 valandų per metus. Mes tikime jaunais žmonėmis – kasmet dalijamės patirtimi ir žiniomis su 300 praktikantų ir stažuotojų. Net penktadalis prisijungia prie „Swedbank“ komandos.
Dirbti „Swedbank“ reiškia daugiau nei tiesiog dirbti dideliame banke. Tai reiškia būti su žmonėmis, kurie kasdien vadovaujasi atvirumo, paprastumo ir rūpestingumo principais – klientų, kolegų ir visuomenės atžvilgiu. Tai reiškia augti drauge!