„Talentai Lietuvai“ – tai unikali karjeros pradžios Lietuvoje programa, skirta užsienio universitetų absolventams ir jauniesiems profesionalams

Penktasis„Talentai Lietuvai“ etapas jau spalio 9 d.!

Išvalyti
Strategy Labs dirba su aukščiausios grandies vadovais ir valdybos nariais, o į savo kolektyvą renka jaunus, ambicingus ir ypač talentingus žmones, kuriuos motyvuoja įdomus darbas ir aukštas atsakomybės lygis.
PPMI is a policy advice provider for EU and national public sector institutions.
„Lietuvos Energijos“ grupėje įgyvendinami projektai – unikali galimybė realizuoti savo idėjas ir prisidėti prie Lietuvos ateities kūrimo.
Profesinių paslaugų bendrovė „EY“ (anksčiau žinoma kaip „Ernst & Young“) – audito, mokesčių, apskaitos, teisinių, valdymo ir įmonių sandorių konsultacijų paslaugų lyderė Baltijos šalyse, vienijanti daugiau kaip 500 joje dirbančių specialistų ir priklausanti pasauliniam „EY“ tinklui.
„Eglės“ sanatorijos komandos siekis padėti žmonėms sustiprinti, palaikyti ir susigrąžinti sveikatą. Stažuotė bendrovėje, kuri apjungia kelių veiklos sektorių – turizmas, apgyvendinimas ir sveikatinimas – darbo specifiką yra puiki galimybė sukurti gerų darbų ar įgyvendinti gražių ir prasmingų iniciatyvų, kartu įgyjant praktinės patirties.
Wix.com is a proud & happy company providing a world class website building platform to over 100 million users in 190 countries. The team that powers it is a colorful group of professionals who bring their passion, skill & innovation to ensure Wix provides a product that people love to use.
„Kultūros fabrikas“ ieško informacinių technologijų specialisto, kuris galėtų pasidalinti savo įgūdžiais ir naujomis IT tendencijomis. Ieškome 1 stažuotojo; Trukmė: 3 […]
Danske Bank Group is a Nordic universal bank, serving over 3.5 million personal customers, businesses and institutions.
Šiandien Lietuvoje dirbame su daugiau nei 2 mln. gyventojų ir 87 000 įmonių bei institucijų. Kad ir kokia veikla šioje organizacijoje beužsiimtum, svarbu, kad jaustum, jog ji prasminga, ją atlikdamas tobulėji ir augi, o taip pat dirbi puikioje ir draugiškoje komandoje.
Jau pirmą dieną „Mars“ pasinersi į iššūkių kupiną veiklą, pritaikysi studijų metu įgytas žinias. Esi atviras galimybėms ir iššūkiams? Atrask save bendrovėje „Mars“.
Studijos vizija - „pasaulį keičiančios istorijos“. Esame įsitikinę, kad vaizdas yra ypač galingas įrankis kūrėjo rankose, tad dirbame su video filmais ir animacija.
KPMG is one of the world’s leading professional service organisations providing Audit, Tax and Advisory services. We recruit truly outstanding people, provide them with opportunities to grow and learn across a range of industries and clients within Lithuania and globally.
SBA - tai drąsių ir ambicingų svajotojų komanda, savo sričių specialistai, talentingos asmenybės. Nebijant keisti, keistis, rizikuoti ir būti lyderiais gimsta pažangios idėjos ir inovacijos.
We offer you a learning & development journey. Experiment, make mistakes and learn from them, because we champion curiosity, ambitions […]
Prisijunk prie vienos didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje.
Nordcurrent is the oldest and largest game development and publishing company in Lithuania.
Nuo 2009 m. įmonė vysto „SpectroCoin“ ir „SpectroCard“ projektus. Mūsų tikslas – visa apimantys sprendimai ir paslaugos bitkoinų ir kitų kriptovaliutų naudojimui.
„GLL | Global Lithuanian Leaders“ – tarptautinis, daugiau nei 900 globalių lietuvių profesionalų jungiantis tinklas. Aukšto lygio profesionalus, sėkmingus verslininkus, […]
Didžiausia regiono transporto ir logistikos įmonių grupė, veikianti po bendru prekės ženklu.
UAB „ESTEP Vilnius“ yra viešosios politikos tyrimų, politikos vertinimo ir viešojo administravimo tobulinimo konsultacines paslaugas teikianti įmonė.
We are a fast-growing leisure airline with operations in Europe, MENA, and South East Asia, operating a fleet of 21 Airbus-only aircraft.
UAB mokslinė gamybinė firma „Šviesos konversija“ yra daugiaspalvių femtosekundinių lazerių gamybos pradininkė ir pasaulinė lyderė.
Apie poziciją: Pagrindinis tikslas – sugrąžinti jaunus, perspektyvius studentus į Lietuvą, sudarant visas sąlygas įgytą tarptautinę patirtį ir žinias pritaikyti […]
This 12-month trainee program is a job opportunity at the forefront of our digital society. As a DareTrainee you’ll work in a company that will connect and integrate everything, from living rooms to board rooms, from tablets to Tesla cars and from home products to business processes. And you’ll get to shape the New Generation Telco. APPLY until 31st March.

Daugiau galimybių

Jei tarp šiandien skelbiamų stažuočių nerandi sau tinkamos, registruokis ir patek į mūsų žemėlapį!
Sužinoję, kokioje srityje norėtum siekti karjeros, ieškosime galimybių į programą pakviesti tavo interesus atitinkančią įmonę ir tau apie tai pranešime.

Registruokis