„Talentai Lietuvai“ – tai unikali karjeros pradžios Lietuvoje programa, skirta užsienio universitetų absolventams ir jauniesiems profesionalams

Penktasis „Talentai Lietuvai“ etapas jau spalio 11 d.!

Jau pirmą dieną „Mars“ pasinersi į iššūkių kupiną veiklą, pritaikysi studijų metu įgytas žinias. Esi atviras galimybėms ir iššūkiams? Atrask save bendrovėje „Mars“.
Established in 1972, Euromonitor International is the world leader in strategic business research and analysis. In addition to our Head office in London, we have offices in 13 other countries with over 1,000 staff, and a further 800 contributing analysts in over 100 countries around the world. Vilnius office is responsible for research and business expansion in Central and Eastern Europe. Today we have over 180 employees of more than 17 nationalities and are further expanding our teams.
Danske Bank Group is a Nordic universal bank, serving over 3.5 million personal customers, businesses and institutions.
Šiandien Lietuvoje dirbame su daugiau nei 2 mln. gyventojų ir 87 000 įmonių bei institucijų. Kad ir kokia veikla šioje organizacijoje beužsiimtum, svarbu, kad jaustum, jog ji prasminga, ją atlikdamas tobulėji ir augi, o taip pat dirbi puikioje ir draugiškoje komandoje.
Strategy Labs dirba su aukščiausios grandies vadovais ir valdybos nariais, o į savo kolektyvą renka jaunus, ambicingus ir ypač talentingus žmones, kuriuos motyvuoja įdomus darbas ir aukštas atsakomybės lygis.
Altechna įmonių grupę sudaro UAB Altechna ir UAB Altechna Coatings. UAB ALTECHNA lazerių produktų ir sprendimų tiekėja. UAB Altechna Coatings – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, gaminanti optines dangas ir teikianti paslaugas optinių technologijų srityje.
„KALBA“ – didžiausią patirtį ir profesionaliausią personalą turinti edukacijos įmonė Lietuvoje. Iniciatyvi ir atvira naujovėms „KALBA“ rūpinasi Jūsų ir visos visuomenės pažanga bei tobulėjimu. Įmonė teikia plačią įvairovę edukacinių paslaugų vaikams, paaugliams, suaugusiems ir verslo sektoriui.
„Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) veiklą pradėjo 2016 metų sausio 1 dieną, sujungus LESTO ir „Lietuvos dujas“. Pagrindinės ESO funkcijos: elektros energijos tiekimas ir skirstymas bei gamtinių dujų skirstymas, garantinis elektros ir dujų tiekimas, elektros ir dujų įvedimas, elektros ir dujų skirstymo tinklų eksploatavimas, priežiūra, valdymas ir plėtra, jų saugumo ir patikimumo užtikrinimas.
UAB Vilniaus kogeneracinė jėgainė, priklausanti didžiausiai šalies energetikos įmonių grupei „Lietuvos energija“, yra specialiai įsteigta bendrovė plėtoti naujos biokuro ir atliekų kogeneracinės jėgainės projektą Vilniuje – šis projektas yra pripažintas valstybei svarbiu ekonominiu projektu.
ŽEMAITIJOS PIENAS – viena didžiausių pieno perdirbimo įmonių Baltijos šalyse, turinti pažangiausius gamybinius pajėgumus. Produkcija yra parduodama ir aukštai vertinama ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Per daugelį metų sukaupta darbo patirtis ir unikalios receptūros šiandien leidžia vartotojams pateikti platų produktų, pasižyminčių puikiu skoniu ir aukšta kokybe, asortimentą. Šiuo metu įmonėje dirba daugiau nei 1200 profesionalių ir kūrybingų darbuotojų, kurių svarus indėlis, optimizmas ir išmintis leidžia įmonei siekti ambicingų tikslų.
PPMI is a policy advice provider for EU and national public sector institutions.
If you are ready to #venture with us into a new world of #opportunities and excel in the world of technology, we offer you extensive resources and enviable #flexibility to do that. Would you #dare to take the #challenge?
KPMG is one of the world’s leading professional service organisations providing Audit, Tax and Advisory services. We recruit truly outstanding people, provide them with opportunities to grow and learn across a range of industries and clients within Lithuania and globally.
Prisijunk prie vienos didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje.
Nasdaq is home to more than 3,500 listed companies with a market value of over $9.1 trillion and more than 10,000 corporate clients. We are looking forward to meet and share our experience with young ambitious talents who have global mindset and a passion to work in a leading global company.
CUJO - tai jauna JAV kompanija (start-up). Pasiūliusi unikalų produktą - namų tinklo apsaugos įrenginį - per vienerius veiklos metus sugebėjo suburti kelių tūkstančių klientų/pirkėjų ratą, kuris, beje, ir toliau plečiasi milžinišku tempu visame pasaulyje.

Daugiau galimybių

Jei tarp šiandien skelbiamų stažuočių nerandi sau tinkamos, registruokis ir patek į mūsų žemėlapį!
Sužinoję, kokioje srityje norėtum siekti karjeros, ieškosime galimybių į programą pakviesti tavo interesus atitinkančią įmonę ir tau apie tai pranešime.

Registruokis